1. Ana Sayfa
  2. Gündem

Gençlik Buluşması’na telefonla katıldı! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ben uşaklara inanıyorum

Gençlik Buluşması’na telefonla katıldı! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ben uşaklara inanıyorum
0

AK Parti Vilayet Başkanlığı tarafından Ortahisar ilçesi Çukurçayır mahallesindeki Tabiat Park’ta bugün akşam saatlerinde ‘Gençlik Buluşması aktifliği düzenlendi. Aktifliğe AK Parti Trabzon Milletvekilleri Mustafa Şen ve Vehbi Koç, AK Parti Vilayet Lideri Sezgin Mumcu, Vilayet Lider Yardımcısı Aydoğan İskender ile AK Partili eski vekiller katıldı. Aktiflikte gençlere saz çalan ve türkü söyleyen Mustafa Şen, akabinde telefonla Trabzonlu gençlerin talebi üzerine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı aradı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, telefonda yaptığı konuşmada, İstanbul Esenler’de bugün bir miting düzenlediklerini belirterek “Sevgili gençler. Esenler’de mükemmel bir miting yaptık. Bu harika mitingde alanda 150 bin kişi vardı. Artık de televizyon programı için Dolmabahçedeyim. Biraz sonra A Haber-ATV ortak yayınında bu televizyon yayınını yapacağım oradan tüm Türkiye’ye sesleneceğim. Trabzon’dan çok çok farklı bir ses bekliyoruz” demesinin akabinde “Recep Tayyip Erdoğan” sloganları üzerine konuşmasına orta verdi.

Erdoğan, daha sonra “Sandıkları patlatmak suretiyle inşallah Karadeniz’den farklı dalga sesleri duyacağımıza inanıyorum. Onun için yarını çok kararlı geçirmek lazım. Yarın önemli manada tüm akraba, dost, yakın ahbap herkese ulaşmanın çabası içerisinde olmamız gerekiyor. Bu aldığımız oyun çok daha fevkinde bir oyla inşallah Cumhurbaşkanlığı ikinci tipinden Türkiye’ye ses seda verecektir” derken, AK Partili Mustafa Şen kelama girerek “Efendim gençler canavar üzere maşallah. Pazar günü sandıkları patlatacaklar” dedi. Erdoğan, bunun üzerine “Ben uşaklara inanıyorum” tabirlerini kullandı.

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap