1. Anasayfa
  2. Gündem

Galata’da panik anları! Çığlık çığlığa kaçarken adeta birbirlerini ezdiler

Galata’da panik anları! Çığlık çığlığa kaçarken adeta birbirlerini ezdiler
0

Beyoğlu Galata Kulesi Meydanı’nda geçtiğimiz aylarda meydana gelen olayda, bir binanın kapı girişinde unutulan yahut bırakılan bir çanta paniğe neden oldu.. Etraftakilerin ihbarı üzerine olay yerine polis, sıhhat grupları sevk edildi. Polis takımları etrafta geniş güvenlik tedbiri aldı. Etrafta bulunan kafeler de boşaltıldı.

“ÖLMEK İSTİYORUM” DİYEREK KUŞKULU ÇANTAYI FIRLATMIŞTI

Bomba imha uzmanları olay yerine beklenildiği esnada güvenlik şeridini aşan bir şahıs, “Ben kendimi öldürmek istiyorum. Hayattan zevk almıyorum” diyerek çantayı kuçakladı. Polis gruplarının müdahalesi sonrası şahıs kuşkulu çantayı vatandaşların üstüne attı. alındı. Kuşkulu çanta, olay yerine gelen bomba imha uzmanı tarafından fünye ile patlatıldı. Çantadan, çocuk bezi, patlamış mısır, yiyecek ve kıyafetler çıktı. Olay yerinde yapılan incelemenin akabinde çantadan çıkan gereçler incelenmek üzere emniyete götürüldü.

ÇIĞLIK ÇIĞLIĞA ADETA BİRBİRLERİNİ EZDİLER

Yaşananlar o dehşet anlarına ait güvenlik kamera imgeleri ortaya çıktı. Manzaralarda, şahsın çantayı atmasıyla birlikte meydandaki çok dayıda vatandaş cadde üzerinde koşmaya başlıyor. O esnada kafeteryanın dışında oturanlara, koşanlar çarpıyor. Masa ve sandalyelerin devrildiği olayda vatandaşlar can havliyle çığlık çığlığa kaçmaya devam ediyor.

İlginizi Çekebilir
sehitler-topraga-verildi-wSZe9p4A.jpg

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir