1. Ana Sayfa
  2. Gündem

Fransa’da,Türk anne ile 2 çocuğu bıçaklanmış halde ölü bulundu! Eski eş gözaltında

Fransa’da,Türk anne ile 2 çocuğu bıçaklanmış halde ölü bulundu! Eski eş gözaltında
0

Olay, 25 Mayıs’ta Fransa’nın Dreux kentinde meydana geldi. Trabzon’un Arsin ilçesi nüfusuna kayıtlı Fransa’da yaşayan Çağla Dereli’den (37) haber alamayan yakını, çilingir yardımıyla meskene girdi. Konutta, Dereli ve kızı Selinay  (13) ve oğlu Ata’yı (1,5) kanlar içinde hareketsiz bulan kişi, durumu Fransız polis takımlarına haber verdi.

İhbarla adrese gelen takımların incelemelerinde, anne ve 2 çocuğunun bıçaklanarak hayatlarını kaybettiği belirlendi. Anne ve iki çocuğunun cenazeleri, otopsi için Dreux kentindeki hastane morguna götürüldü. Cenazelerin otopsi sonrası defnedilmek üzere Trabzon’un Arsin ilçesi Işıklı Mahallesi’ne getirileceği öğrenildi.

GÖZALTINDAKİ ESKİ KOCA, İŞARET LİSANIYLA GÖRÜNTÜ PAYLAŞMIŞ

Öte yandan olayla ilgili başlatılan soruşturmada Çağla Dereli’nin bir müddet evvel boşandığı işitme ve konuşma engelli  Trabzonlu eşi Y.K., gözaltına alındı. Sorgusu süren cinayet şüphelisinin, 2 yıl evvel eşi ve kızı Selina’ya yönelik şiddet argümanıyla 12 ay mahpus ve ailesiyle bağlantıya geçmeme cezası aldığı, olay öncesi de toplumsal medya hesabından ailesiyle ilgili işaret lisanıyla görüntü paylaştığı ortaya çıktı.

1/7

2/7

3/7

4/7

5/7

6/7

7/7

Şüphelinin paylaşımında Fransızca, “Selina’yı çok seviyorum. Senden af diliyorum. Kalbinden öpüyorum. 3 yıldan fazladır göremedim. Hayatımı durdurup, ölmeyi tercih ederim, zira Çağla Dereli ölmemi ve mahpusa girmemi istiyor” notu düştüğü görüldü. 

Yazar Hakkında

Yorum Yap