1. Ana Sayfa
  2. Gündem

Eski Bakanlardan yeni kabine için tebrik paylaşımları

Eski Bakanlardan yeni kabine için tebrik paylaşımları
0

Cumhurbaşkanlığı kabinesinin değişmesinin akabinde misyonu bırakan bakanlar yeni kabine için tebrik paylaşımları yaptı. Toplumsal medya hesabından paylaşım yapan eski Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, “Cumhurbaşkanlığı yeni Kabinesi ülkemize ve milletimize güzel olsun. Birebir kabinede birlikte çalışmaktan gurur duyduğum tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, yeni kabinemize muvaffakiyetler diliyorum. Türkiye Yüzyılı için Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde; durmak yok, yola devam” tabirlerini kullandı.

Yeni kabineyi tebrik eden eski Çalışma ve Toplumsal Güvenlik Bakanı Vedat Alım, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın kabinesinde vazife yapma onuruna nail olduğumuz ve şanlı Meclis’te hizmete devam edeceğimiz için Allah’a hamd olsun. Türk Milletine hizmet edecek yeni kabinemizi tebrik eder, Cumhurbaşkanımız liderliğinde kaç hoş işlerde muvaffakiyetler dilerim” sözlerine yer verdi.

Yeni kabinenin iyi olmasını dileyen eski Ulusal Savunma Bakanı Hulusi Akar, “Cumhurbaşkanlığı Hükumet Sistemi’nin yeni kabinesi ülkemize ve milletimize güzel, uğurlu olsun. Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay başta olmak üzere birlikte misyon yaptığımız kabine üyesi arkadaşlarımı kutluyor, takviye ve iş birliğinden ötürü kendilerine teşekkür ediyor; yeni kabinede vazife alan Bakanlarımıza kolaylıklar ve muvaffakiyetler diliyoruz. Bizlere Ulusal Savunma Bakanı olarak ülkemize ve asil milletimize hizmet etme imkânı veren Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a hürmet ve şükranlarımızı sunuyoruz” sözlerini kullandı.

Eski Güç ve Doğal Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez ise, “Başlasın Türkiye Yüzyılı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı yeni kabinemiz devletimize ve milletimize güzel, uğurlu olsun” biçiminde paylaşımda bulundu.

Yeni kabineye muvaffakiyetler dileyen eski Ticaret Bakanı Mehmet Muş, “Cumhurbaşkanlığı yeni Kabinesi ülkemize iyi olsun. Başta Sayın Cumhurbaşkanımıza ve tıpkı kabinede birlikte çalışmaktan gurur duyduğum tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, yeni kabinemize başarılı çalışmalar diliyorum” tabirlerine yer verdi.

Yeni Bakanı tebrik eden eski Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi, “Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin yeni kabinesi güzel, uğurlu olsun. Ülkemize ve aziz milletimize hizmet etme onurunu bizlere takdir eden Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a şükranlarımı arz ediyorum. Tarım ve Orman Bakanı vazifesine getirilen çalışma arkadaşım Sn. İbrahim Yumaklı’yı tebrik ediyor, yeni misyonunda muvaffakiyetler diliyorum. Rabb’im ülkemize ve aziz milletimize güzel hizmetler yapmayı nasip eylesin inşallah” sözlerini kullandı.

Yeni kabineye muvaffakiyetler dileyen eski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Yeni Kabine Üyelerini tebrik ediyor, misyonlarında muvaffakiyetler diliyorum. Yeni kabine, milletimiz ve ülkemiz için iyi olsun, güzel ve faydalı hizmet ve yapıtlara vesile olsun. Rabbim, zorlarını kolaylaştırsın. Rabbim, yardımcıları olsun” tabirlerine yer verdi.

Eski Etraf, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, “Cumhurbaşkanlığı kabinesi ülkemize milletimize güzel uğurlu olsun. Allah tüm bakanlarımıza iyi hizmetler yapmayı nasip etsin” halinde paylaşım yaptı.

Yeni kabinenin güzel olmasını dileyen eski Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati ise, “Cumhurbaşkanlığı Hükûmet Sistemi’mizin açıklanan yeni kabinesi milletimize iyi, uğurlu olsun. Vazifem mühletince gururla birlikte çalıştığım tüm mevkidaşlarıma teşekkürlerimi iletiyor, yeni kabinemize muvaffakiyetler diliyorum. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde Türkiye Yüzyılı amaçlarımız doğrultusunda Türkiye Cumhuriyeti’nin hizmetkarı olmaya devam edeceğiz” tabirlerini kullandı.

Yazar Hakkında

Yorum Yap