1. Ana Sayfa
  2. Gündem

Erdoğan İstanbul, Kılıçdaroğlu Ankara’da oyunu kullanacak

Erdoğan İstanbul, Kılıçdaroğlu Ankara’da oyunu kullanacak
0

Yarın gerçekleştirilecek seçimde Cumhurbaşkanı ve Cumhur İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Üsküdar’daki Saffet Çebi Ortaokulu’nda oyunu kullanacak. CHP Genel Lideri ve Millet İttifakı cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu ise Ankara’da Arjantin İlkokulu’nda oy kullanacak. Birinci tıp öncesi adaylıktan çekilen Memleket Partisi Genel Lideri Muharrem İnce ve birinci tıpta CET İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı olan Sinan Oğan da Ankara Çankaya’da oy verecek.

MHP Genel Lideri Devlet Bahçeli Ankara’da Anıttepe Ortaokulu, UYGUN Parti Genel Lideri Meral Akşener, İstanbul Üsküdar Beylerbeyi’ndeki Hacı Sabancı Anadolu Lisesi’nde, Gelecek Partisi Genel Lideri Ahmet Davutoğlu, İstanbul Eyüpsultan Nejat Sabuncu İlkokulu’nda, DEVA Partisi Genel Lideri Ali Babacan Ankara Bilkent’te T Emlak Bankası Ortaokulu’nda oyunu kullanacak.

BBP Genel Lideri Mustafa Destici İstanbul’da Sultanbeyli Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde, Tekrar Refah Genel Lideri Fatih Erbakan Ankara Çankaya’da Rıdvan Ege Anadolu Lisesi’nde, HDP Eş Genel Lideri Mithat Sancar da Ankara Çankaya’da Ayten-Şaban Canlı İlkokulu oyunu kullanacak. Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay da Ankara’daki Çankaya İlkokulu’nda oy kullanacak. 

Yazar Hakkında

Yorum Yap