1. Anasayfa
  2. Gündem

Erbakan: Milletimiz 28 Mayıs’ta Cumhurbaşkanımızı açık ara farkla seçecek

Erbakan: Milletimiz 28 Mayıs’ta Cumhurbaşkanımızı açık ara farkla seçecek
0

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi yanında kurulan K2B Konteyner Kent’te vatandaşlarla buluştu. Aktifliğe, sarsıntı bölgesi ziyaretinde kendisine eşlik eden Tekrar Refah Partisi Genel Lideri Fatih Erbakan da katıldı.

Etkinlikte vatandaşlara hitap eden Erbakan, “İnşallah en kısa vakitte hem devletimizin hem de hayırsever milletimizin uğraşlarıyla, takviyesiyle buradaki ömür eski haline en kısa vakitte dönecek, hatta inancımız odur ki; eskisinden daha da düzgün bir noktaya, inşallah en kısa vakitte gelecektir” dedi.

‘AZİZ MİLLETİMİZ ÜLKEMİZİN TEKRAR 28 ŞUBAT’IN KARANLIKLARINA DÖNMESİNE MÜSAADE ETMEDİ’

14 Mayıs seçimlerine ait değerlendirmelerde bulunan Erbakan, “Başta sarsıntı bölgesindeki vatandaşlarımız olmak üzere aziz milletimiz ülkemizin tekrar 28 Şubat’ın karanlıklarına dönmesine müsaade etmedi. İnanç özgürlüğü alanındaki kazanımlarımızın kaybedilmesine müsaade etmedi. Ülkemizin 8 başlı bir idarenin karmaşasına, belirsizliğine, kaosuna sürüklenmesine müsaade etmedi. Adıyamanlılar ve aziz milletimiz 14 Mayıs’ta destekçileri terör örgütleri, dış güçleri, LGBT lobileri olan ‘7’li maşaya’ geçit vermedi elhamdülillah.” sözlerini kullandı.

‘CUMHUR İTTİFAKI VE TEKRAR REFAH PARTİSİ OLARAK AZİZ MİLLETİMİZE MİNNETTARIZ’

Erbakan konuşmasının devamında 28 Mayıs’ta yapılacak 2’nci tıp seçiminde de Cumhurbaşkanı Erdoğan için takviye isteyerek şöyle konuştu:

“Milletimiz 14 Mayıs’ta tarihimizle, değerlerimizle, kültürümüzle, inancımızla barışık olmayanlara bu ülkeyi, bu devleti teslim etmedi elhamdülillah. Bu sebeple Cumhur İttifakı ve Yine Refah Partisi olarak aziz milletimize minnettarız. Aziz milletimiz önümüzdeki hafta 28 Mayıs’ta inşallah sandık başına gidecek ve son kelamını söyleyecek. Bu 7’li masaya dersini 28 Mayıs’ta da verecek ve sayın Cumhurbaşkanımızı açık orta farkla seçerek bu işi bitirecek Allah’ın müsaadesiyle. 28 Mayıs’ta ülkemiz, milletimiz, devletimiz, Adıyaman, zelzele bölgesi kazanacak inşallah. Milletimizin ve Cumhur İttifakımızın 28 Mayıs zaferi şimdiden güzel, uğurlu ve mübarek olsun inşallah.”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir