1. Anasayfa
  2. Gündem

Cezaevinden yeni çıktı: Üvey babası ile annesini bıçakla yaraladı

Cezaevinden yeni çıktı: Üvey babası ile annesini bıçakla yaraladı
0

​Olay, saat 20.00 sıralarında merkez Osmangazi ilçesi, Bahar Mahallesi’nde meydana geldi. Cezaevinden yeni çıktığı öğrenilen Şener Y., teze nazaran, Nane Sokak’ta bulunan üvey babası Ahmet K.’ya (65) ilişkin meskene geldi. Burada üvey babasıyla tartışan Şener Y. mutfaktan aldığı ekmek bıçağı ile Ahmet K.’ya saldırdı. Üvey babası Ahmet K.’yı kolundan ve karnından bıçaklayarak yaralayan Şener Y., bu sırada kendisini ayırmak için ortaya giren annesi Aynur K.’yı (50) de bıçakla yaraladı. Arbede seslerinin duyan komşular durumu polis gruplarına bildirdi. Yaralı Ahmet K. meskenden kaçarak sokak üzerinde bulunan bir kahvehaneye sığınırken, saldırgan Şener Y. hudut krizi geçirerek bıçakla kendine ziyan vermeye başladı. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ve sıhhat grubu sevk edildi. Polis takımları etrafta geniş güvenlik tedbiri alırken, sıhhat gruplarınca olay yerinde birinci müdahalesi yapılan Ahmet K. Çekirge Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

ANNESİNİN TEDAVİSİ İÇİN TESLİM OLDU

Kendini yaralı annesinin de bulunduğu konuta kilitleyen Şener Y., hudut krizi geçirerek bedenine bıçakla ziyan vermeye devam etti. Olay yerindeki polislerin 15 dakikalık ikna çalışması sonucunda; Şener Y. annesinin tedavi edilebilmesi için teslim olmayı kabul etti. Sıhhat takımlarının birinci müdahalesinin akabinde anne Aynur K. Çekirge Devlet Hastanesi’ne sevk edilirken, Şener Y. de polis denetiminde Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürüldü.

Tedavi altına alınan üvey baba Ahmet K.’nın sıhhat durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenilirken anne Aynur K. ve bıçaklı saldırgan oğul Şener Y.’nin sıhhat durumunun düzgün olduğu belirtildi. Bıçaklı yaralama olayıyla ilgili olarak soruşturma başlatıldı.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir