1. Ana Sayfa
  2. Gündem

Canlı yayında kızını arayan babanın korkunç sonu! Evinde intihar etti

Canlı yayında kızını arayan babanın korkunç sonu! Evinde intihar etti
0

Televizyon programına eşi ile birlikte çıkan Mehmet Hanefi Çagana kızı Rukiye Çagana’ı arıyordu. Teze nazaran, bir mühlet sonra kızına ulaşan baba Çagana kızının söylediği kelamlara dayanamayıp intihar etti.

Rukiye Çagana dokuma işi yapan bir iş yerinde çalışmaya başladı. Atölyede tıpkı vakitte kaçak sigara üretimi de yapılıyordu. Bir müddet sonra işvereni genç kıza dini nikahı kıydığı argüman edildi. Bu durum genç kızın ailesi tarafından duyulması ile Rukiye Çagana meskenden kaçtı. Çağana’ın konutuna gelen arkadaşları ailesine uyuşturucu kuryesi olduğunu söyledi. Ailesine yardım edeceklerini lisana getirdi. Baba Mehmet Hanefi Çagana ise kızını bulmak için televizyon programına çıktı. Kızının söylediği kelamlara dayanamayan baba konutunda silah ile intihar etti. Otopsi süreçleri için babanın cenazesi İsimli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Burada yapılan süreçlerin akabinde Baba Çağana’ın cenazesi ailesi tarafından İsimli Tıp Kurumu teslim alındı.

“KIZ KARDEŞİM YÜZÜNDEN BABAM İNTİHAR ETTİ”

Kız kardeşinin söylediği kelamları yüzünden babasının intihar ettiğini lisana getiren Doğan Çagana “Kız kardeşim babama ağır şeyler söyledi. Kız kardeşimin mesaiye kalınca çalıştığı yere gidiyordum. Atölyede hem atölye hem kaçak sigara işi yaptıkları şüpheleniyordum. Kız kardeşime gitme çıkışını ver diyordum. Bize kız kardeşimin dini nikahı kıydığı haberi geldi. Kız kardeşim uyuşturucu husus ile birlikte konuttan kaçıyor. Şahıslar bizi tanımıyor lakin bizim konuta geldiler. Kız kardeşimin kuryelik yaptığını ve bize yardım etmek istediklerini söylediler. Bu vakitte kimse kimseye yardım etmiyor. Biz Rukiye’yi bulalım malları onlar alsın diye gelmişler. O gün Mustafa ben size yardım edeceğim diye hoş bir formda konuşuyordu. Sonra Numan bizi arayıp uyuşturucular satılmış Rukiye’nin elinde para var kişi başına 1 milyon para düşmüş dedi. Kimden haber alıyorsun bize söyle dedik lakin söylemedi. Numan bize her gün adres veriyor. Adreslere gidip bakıyoruz fakat bulamıyoruz. Bizi günde 10 sefer arıyorlardı. IBAN a para atmışsın deyince ben atmadım diyor. Parkta telefonda konuştum. Bende iki tane ses kaydı var. Orada söylüyor. Kız kardeşimin söylediklerimin hepsi yalandı. Bu işi yapmak ve rahat yaşamak içindi. Bunlar benim kız kardeşimin kelamları değildi. Babam TIR sürücüsüydü. Meskene gelmediği vakit kız kardeşim hastanelik oluyordu. Bu kadar vakitte nasıl değişebiliyor. Babam, kız kardeşimin söylediklerini kaldıramadı. İftira attı. Numan babama sen baba değilsin baba olsaydın başlarında dururdun diyor. Babam kendini tutamadı. Kız kardeşimin evlendiği adamın 2 tane daha eşi var. Kız kardeşim de 3’üncü”dedi.

Yazar Hakkında

Yorum Yap