1. Ana Sayfa
  2. Gündem

Binali Yıldırım’dan 28 Mayıs çağrısı: Vatandaşlarımız rehavete kapılmamalı

Binali Yıldırım’dan 28 Mayıs çağrısı: Vatandaşlarımız rehavete kapılmamalı
0

AK Parti Genel Lider Vekili Binali Yıldırım katıldığı canlı yayında açıklamalarda bulunuyor. Binali Yıldırım’ın açıklamaları özetle şöyle: 14 Mayıs’tan sonra öteki bir Kılıçdaroğlu’yla karşı karşıyayız. Birinci cins bitti artık. 28 Mayıs’ı daima birlikte milletçe yaşayacağız. Gerginliğe telaşa gerek yok. Olan 14 Mayıs’ta oldu. Ne oldu 14 Mayıs’ta neler söylendi vatandaş neye güvendi ona bakmak lazım.

Terör örgütlerinin siyasi uzantıları sözcüleri her seferinde aday çıkarırlardı aday çıkarmaktan vazgeçtiler Kemal Bey’i destekleme kararı aldılar. Bu karar terör örgütünün, PKK bölücü terör örgütünün kararıdır.

Dünyanın önde gelen değerli mecmuaları Cumhurbaşkanımızın nasıl kaybetmesi gerektiğini okuyucularına sundular.

Bu gerçekten ağrımıza giden kanımıza dokunan bir işti. Ülkemizi bu kadar aşağılamak kimsenin hakkı değildir. Aslında bakarsanız Cumhurbaşkanı seçimi de bence halloldu. Yalnızca ismini koymadık. 28 Mayıs’ta ismini koyacağız. İki önde gelen adayın ortasındaki fark iki buçuk milyonun üzerinde bu kıymetli bir oydur.

Vatandaşlarımız rehavete kapılmamalı 28 Mayıs’ta kesinlikle sandığa gitmeli Memleketin gelecek 5 yılı bahta bırakılamaz.

Yazar Hakkında

Yorum Yap