1. Anasayfa
  2. Gündem

Beynine pıhtı attı, Taner Yıldız hastaneye kaldırılmıştı: Sağlık durumu ile ilgili flaş gelişme

8 Nisan günü gece saatlerinde rahatsızlanan AK Parti milletvekili Taner Yıldız hastaneye kaldırıldı. Eski Bakan Taner Yıldız'ın beynine pıhtı atma şüphesiyle tedavi altına alınmıştı. Eski Bakan Yıldız'ın sağlık durumu ile ilgili flaş gelişme yaşandı.

Beynine pıhtı attı, Taner Yıldız hastaneye kaldırılmıştı: Sağlık durumu ile ilgili flaş gelişme
0

AK Partili Taner Yıldız hastaneye kaldırıldı. Bir dönem Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı olarak görev yapan Yıldız beynine pıhtı atma şüphesiyle tedavi altına alındı. Taner Yıldız, gece saatlerinde rahatsızlandı. Yıldız, beynine pıhtı atma şüphesiyle Kayseri Şehir Hastanesi’ne kaldırılmıştı.
Eski bakan Taner Yıldız’ın durumu hakkında hastaneden açıklama yapıldı.

HASTANE AÇIKLAMA YAPTI

Kayseri Şehir Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Serhat Koyuncu, yaptığı yazılı açıklamada, eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız’ın, dün saat 22.00’de hastaneye başvurduğunu belirtti.

Muayene ve tetkikler neticesinde Yıldız’ın geçici iskemik atak tanısıyla takip ve tedavi amaçlı hastaneye yatırıldığını bildiren Koyuncu, “Genel durumu iyi olup nörolojik açıdan herhangi bir fonksiyon kaybı bulunmamaktadır. Tedbiren bir süre hastanemizde takip edilecektir.” ifadesini kullandı.

BUGÜN TABURCU EDİLDİ

Eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı ve AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, 8 Nisan akşamı rahatsızlandı. Beynine pıhtı atma şüphesiyle Kayseri Şehir Hastanesi’ne kaldırılan Yıldız, nöroloji bölümünde bir hafta tedavi gördü. Sağlığına kavuşan Yıldız, bugün, sabah saatlerinde taburcu edildi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir