1. Ana Sayfa
  2. Gündem

Belediye otobüsündeki kavga kamerada

Belediye otobüsündeki kavga kamerada
0

Olay, sabah saatlerinde Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı EGO Genel Müdürlüğü’ne ait 367 sınır numaralı Mamak-Ulus otobüsünde meydana geldi. Seyir halindeki otobüste, iki grup ortasında bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Evvel bir bayan ile iki bayan birbirlerine karşılıklı küfür edip tokatla vurdu.

Bir erkek ise ortaya girip bayanları ayırmaya çalıştı. Bu sırada bayanlardan birisi erkeğe de vurdu.

Erkeğin de bayana vurması üzerine ortaya öteki yolcular girdi. Hengame cep telefonu kamerasına yansıdı.

POLİS BİBER GAZI KULLANDI

Öte yandan Kadıköy’de yol verme tartışması yaşayan taksi sürücüsü ile araba şoförü birbirine girdi. Yumrukların havada uçuştuğu arbedeyi ayırmak için polis biber gazı sıktı. Arbede anları cep telefonu kamerasına yansıdı. Kadıköy’de geçtiğimiz hafta yaşanan olayda, taksi sürücüsü ile bir araba şoförü trafikte yol verme nedeniyle birbirleriyle tartışmaya başladı.

Tartışmanın büyümesiyle araçlarını yolda durdurup inen şahıslar birbirlerine girdi. Tarafların birbirlerine yumruklarla saldırdığı arbedeyi sonlandırmada, etraftaki vatandaşlar ile polisler zahmet çekti. Polis grupları birbirlerine saldıran şahıslara biber gazı ile müdahale etti.

Tarafların polis tarafından engellenmesiyle hengame sonlandı. Arbede anları vatandaşın cep telefonu kamerasına saniye saniye yansı

İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Yorum Yap