1. Ana Sayfa
  2. Gündem

Bakan Bozdağ’dan Kılıçdaroğlu’na ‘montaj’ yorumu

Bakan Bozdağ’dan Kılıçdaroğlu’na ‘montaj’ yorumu
0

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, toplumsal medya hesabından montaj tezlerine ait CHP Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na katıldığı bir televizyon programında şu sözlerle yanıt verdi:

“Sayın Kılıçdaroğlu her mevzuyu çarpıtıyor. Artık Kandil’den Murat Karayılan açıklama yaptı. Montaj mı? Çıksın desin. Görüntüler ortada. Kendileri çektiriyor. Kendileri yayınlıyor.

Mustafa Karasu açıklama yaptı, Cemil Bayık açıklama yaptı, Bese Hozat açıklama yaptı. Daha öteki pek çok terörist elebaşı Avrupa’daki ayakları açıklama yaptılar. Açıklamaları kendileri kaydettiler ve kendileri de dünya ve Türkiye kamuoyuna açıkladılar.

Ben artık Sayın Kılıçdaroğlu’na soruyorum, Murat Karayılan’ın açıklamaları montaj mı? Cemil Bayık’ın açıklamaları montaj mı? Terörist örgütünün elebaşlarının yaptıkları açıklamalar montaj mıdır? Hiçbiri montaj değil. Hepsi kendileri açıklama yaptılar. Kendi açıklamalarını da kendileri yayınladılar. Türk medyası ve yayın organları da onların yayınlarından aldı bunu yayınlıyor. Artık çıkıp şunu demesi lazım: “Murat Karayılan bu türlü bir açıklaması yok, Cemil Bayık’ın bu türlü bir açıklaması yok. Bu açıklamaların tamamı montaj”

Yazar Hakkında

Yorum Yap