1. Anasayfa
  2. Gündem

Bahçeli’den Adıyaman’da 28 Mayıs çağrısı: Mührü elinize alın, koşa koşa sandığa gidin

Bahçeli’den Adıyaman’da 28 Mayıs çağrısı: Mührü elinize alın, koşa koşa sandığa gidin
0

Bahçeli’nin açıklamalarından satır başları şöyle; Muhterem Adıyamanlılar o denli kıymetli günler vardır ki… Çok düşünüp o denli karar verilmeli. 6 Şubat felaketinin akabinde enkazlar kaldırılmış, barınma muhtaçlıkları evvel çadırlar sonra konteynerler olarak hayata geçirilmiş daha sonra da konut çalışmasıyla da sarsıntının bütün felaketlerini ortadan kaldıracak bir karar olmuştur. Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminde başta Erdoğan olmak üzere onunla birlikte çalışanlar, bakanlar, halkımız üzerine düşeni gerçekleştirmişlerdir.

102 günde bu felaketten bu biçimde çıkan ülke Türkiye’den öbür yoktur. Bu hizmetin devamında fayda vardır. Şu an bir seçim süreci yaşanmaktadır. Seçim sürecinin birinci basamağı 14 Mayıs akşamı netleşmiş. İkinci etabı 28 Mayıs’ta gerçekleşecektir. 

28 Mayıs’a gerçek gelinmektedir. 28 mauyıs ise mührün vurulduğu gün olacaktır. Bu mühür Türkiye’de Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin devamını, bugüne kadar yağılan hizmetlerin aksamaması için. Bir zafere damga vurmak olmalıdır. İki aday var lakin milletimizin gönlündeki aday sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır.

Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı yoluna devam ettirmek için, bugüne kadar yapılmış hizmetleri saürdürmek için 28 Mayıs seçimleri çok daha kıymet arz etmiştir.

Mührü elinize alın, koşa koşa sandığa gidin. 28 Mayıs’ta mührü elinize alacaksınız, iki adaydan Recep Tayyip Erdoğan’a Erdoğan yoluna devam et diyeceksin. İstanbul’un fethinde yola devam diyeceksiniz.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir