1. Anasayfa
  2. Gündem

Bahçeli’den Adıyaman’da 28 Mayıs çağrısı: Milletimizin gönlündeki aday Erdoğan’dır

Bahçeli’den Adıyaman’da 28 Mayıs çağrısı: Milletimizin gönlündeki aday Erdoğan’dır
0

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Lideri Devlet Bahçeli, Adıyaman’da konteyner kent ziyaretinde vatandaşlara hitap etti. Bahçeli’nin açıklamalarından satır başları şöyle; 

Muhterem Adıyamanlılar o denli kıymetli günler vardır ki… Çok düşünüp o denli karar verilmeli. 6 Şubat felaketinin akabinde enkazlar kaldırılmış, barınma muhtaçlıkları evvel çadırlar sonra konteynerler olarak hayata geçirilmiş daha sonra da konut çalışmasıyla da zelzelenin bütün felaketlerini ortadan kaldıracak bir karar olmuştur. Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminde başta Erdoğan olmak üzere onunla birlikte çalışanlar, bakanlar, halkımız üzerine düşeni gerçekleştirmişlerdir.

102 günde bu felaketten bu halde çıkan ülke Türkiye’den öbür yoktur. Bu hizmetin devamında fayda vardır. Şu an bir seçim süreci yaşanmaktadır. Seçim sürecinin birinci evresi 14 Mayıs akşamı netleşmiş. İkinci etabı 28 Mayıs’ta gerçekleşecektir. 

“MİLLETİMİZİN GÖNLÜNDEKİ ADAY ERDOĞAN’DIR”

28 Mayıs’a gerçek gelinmektedir. 28 mayıs ise mührün vurulduğu gün olacaktır. Bu mühür Türkiye’de Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin devamını, bugüne kadar yağılan hizmetlerin aksamaması için. Bir zafere damga vurmak olmalıdır. İki aday var fakat milletimizin gönlündeki aday sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır.

Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı yoluna devam ettirmek için, bugüne kadar yapılmış hizmetleri saürdürmek için 28 Mayıs seçimleri çok daha kıymet arz etmiştir.

Mührü elinize alın, koşa koşa sandığa gidin. 28 Mayıs’ta mührü elinize alacaksınız, iki adaydan Recep Tayyip Erdoğan’a ‘yoluna devam et’ diyeceksin. İstanbul’un fethinde yola devam diyeceksiniz.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir