1. Ana Sayfa
  2. Gündem

Avcılar’da 14 araca çarpan alkollü sürücüyü çevredekiler darbetti

Avcılar’da 14 araca çarpan alkollü sürücüyü çevredekiler darbetti
0

Olay, bugün saat 14.30 sıralarında Gümüşpala Mahallesi’nde meydana geldi. Alkollü olduğu öğrenilen cip şoförü Ömer D.,  seyir halindeyken 8 araca çarptı. Etraftakiler tarafından durdurularak darbedilen şoför, bir fırsatını bulanarak tekrar direksiyon başına geçerek kaçmak isterken 6 araca daha çarptı. Bir araca çarparak tarafını değiştiren Ömer D.’yi araçtan indiren etraftakiler tekme ve yumruklarla saldırdı. İhbar üzerine olay yerine polis ve sıhhat takımı sevk edild. Takımlar darbedilen sürücüyü Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi’ne götürdü.

“ARAÇLARI ZİYAN GÖRENLER ŞOFÖRE SALDIRDI”

Görgü şahitlerinden Şentürk Karakuş, şoförün alkolün tesiri ile ayakta durmada zorlandığını belirterek, “Yukarıda araçlara çarpınca indirip dayak attılar. Bir halde kaçıp buraya kadar geldi. Bir kız çocuğunu eziyordu, annesi saniye farkı ile önünden çekip kurtardıktan sonra bayıldı. Burada da haklı olarak araçları ziyan görenler şoföre saldırdı. Daha sonra polisler ve sıhhat takımı geldi” dedi. 

İki aracı ziyan gören Barış Yaşar ise,  “Aşırı alkollüydü. Kendinde değil üzereydi. Araçlarımızdan birini çarpmanın şiddeti ile çevirdi” diye konuştu. Araçları hasar alan 7 kişi Ömer D.’den şikayetçi oldu. 

Yazar Hakkında

Yorum Yap