1. Anasayfa
  2. Gündem

Arkadaşlık teklifini kabul etmeyen kadının yüzüne kezzap attı

Arkadaşlık teklifini kabul etmeyen kadının yüzüne kezzap attı
0

Olay, 17 Mayıs’ta Keçiören ilçesindeki Yasal Mahallesi’nde meydana geldi. Medikal şirketinde çalışan Mesut Cebeci, arkadaşlık teklifini kabul etmeyen iş arkadaşı G.T.’yi iş çıkışı takip etti. Cebeci, mahallede G.T.’yi, arabasının önüne geçerek durdurdu., araca binip, şişenin içindeki kezzabı G.T.’nin yüzüne atarak, kaçtı. G.T.’ye birinci müdahaleyi etraftaki vatandaşlar yaptı. G.T., daha sonra çağrılan ambulansla Ankara Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Yüzünde ve kolunda yanıklar oluşan G.T. ameliyat edildi.

TUTUKLANDI

Olayın akabinde kaçan Mesut Cebeci, Keçiören Aile İçi ve Bayana Şiddetle Uğraş Ofis Amirliği takımları tarafından kısa müddette yakalandı. Mesut Cebeci birinci sözünde, G.T. ile sevgili olduklarını sav ederek, “Benden ayrılması gururumu incitti. Ben de sinirlerime hakim olamadım” dedi. Cebeci, sözünün akabinde sevk edildiği adliyede nöbetçi hakimlikçe tutuklandı.

G.T. ise hastanede alınan sözünde Mesut Cebeci’nin yalnızca iş arkadaşı olduğunu ve uzun müddettir kendisini rahatsız ettiğini, daha evvel de şikayette bulunduğunu, uzaklaştırma kararı aldırdığını söyledi.

BASINÇLI PET ŞİŞE İLE ATMIŞ

G.T.’ye birinci müdahaleyi yapan görgü şahitlerinden Hasan Bedir (23), “İlk başta olayın ne olduğunu anlamadık. Kapı açıldı, bayan bağırarak otomobilden indi. Otomobilin içinden de beyaz dumanlar çıkıyordu. Meskenden su aldım geldim. Bayanın yüzü ve kolu yanmıştı. Birinci başta suyla müdahale ettik. Ucu ince ve basınçlı olan pet şişe üzere bir şeyin içine doldurmuş kezzabı bayana basınçlı bir halde atmış. Yüzünde fazla yanık vardı. Bilhassa sağ tarafı yanmıştı; zira kuşkulu sol koltukta oturuyordu. Sürücü koltuğunda ise bayan oturuyordu. Kolu da berbattı. Bacağında çok fazla bir şey yoktu” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir