1. Anasayfa
  2. Gündem

Antalya’da dehşet anları! Kadın otobüs şoförünün üzerine bıçakla yürüdü

Antalya’da dehşet anları! Kadın otobüs şoförünün üzerine bıçakla yürüdü
0

Olay, Işıklar Caddesi üzerinde yaşandı. Teze nazaran, Sarısu-Güzeloba sınırındaki misyonunu başka sürücüden devralan otobüs sürücüsü evli ve 3 çocuk annesi Elçin Güner (48), Işıklar Caddesi öğretmenevi karşısındaki durağa girmek istedi. Elçin Güner, gireceği durakta A.T.’nin arabasıyla beklediğini gördü. Güner, sürücüyü korna ile uyardı. Kendisine araba şoförü tarafından el kol işareti yapılan bayan şoför durağa giremediğini söylemesine karşın şoför duraktan ayrılmadı. Otobüsten inen ve durağa giremediğini söyleyen bayan şoföre, teze nazaran başka şoför hakaret etti.

OTOMOBİL ŞOFÖRÜYLE YAŞANAN TARTIŞMA YUMRUKLU ARBEDEYE DÖNÜŞTÜ

Olayı gören yolcuların işlerine geç kalacaklarını söyleyip araba şoförünü uyarmalarının akabinde ortalık karıştı. Bayan şoföre hakaret ettiği ve arabasını kaldırmadığı gerekçesiyle araba şoförüyle yaşanan tartışma yumruklu hengameye dönüştü. Araba şoförü öbür vatandaşların ortaya girmesinin akabinde olay yerinden ayrılırken, bayan şoför yaşananların akabinde hata duyurusunda bulundu. Olayın akabinde otobüs içerisindeki kamera imgeleri ortaya çıktı.

KADIN YOLCULAR BÜYÜK ENDİŞE YAŞADI

Görüntülerde, Elçin Güner’in durağa girmek istediği sırada park halinde olan arabası gördüğü ve evvel korna çalarak sonra ise kelamlı olarak uyardığı görüldü. Akabinde ise araba şoförü otobüsten inen yolcular ile tartıştı akabinde ise arabadan aldığı bıçakla üzerine yürüdü. Bu sırada otobüs içerisinde bulunan bayan yolcular ise büyük dehşet yaşadı. Bir çocuğun ise o an annesine sarıldığı anlar imgelerde yer aldı.

“BENİ ÖLDÜRMEKLE TEHDİT ETTİ”

Daha evvel açıklamalarda bulunan Elçin Güner, “Ben bir bayanım, üzüldüm bu duruma. Sonrasında yolcular otobüsten indi ve yanlışlı park yapan sürücüye aracını oradan çekmesini, işlerine gitmek istediklerini söylediler. Sonrasında araç şoförü küfürler ile üzerime yürüdü. Yolcular, ’Sen bir bayanla bu biçimde nasıl konuşursun’ dedi ve ortam gerildi. Araba şoförü yolculara da küfür etmeye başladı, ondan sonra arbede çıktı. Araç şoförü aracına gidip bıçak alıp benim üzerime yürüdü ve beni öldürmekle tehdit etti. Ben işimi yapıyorum, işçi bir anneyim. Yolculuların beni müdafaası çok hoş bir histi. Aracımdaki bütün yolculara teşekkür ediyorum. Sonuçta ben bir bayanım ve bir erkeğe gücümün yetmeyeceğini biliyorum. Fakat erkek ve bayan yolcuların beni sahiplenmeleri ve müdafaası hoş bir his oldu” kelamlarına yer vermişti.

Diğer taraftan araba şoförü A.T.’nin olayın akabinde emniyete giderek söz verdiği ve suçlamaları kabul etmediği öğrenildi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir