1. Ana Sayfa
  2. Gündem

Annesinin feryadı yürekleri dağlamıştı: Zeynep Ela’ya veda

Annesinin feryadı yürekleri dağlamıştı: Zeynep Ela’ya veda
0

Ankara’nın Yenimahalle ilçesi, Susuz Mahallesi, 3771’inci Cadde’de dün trafik kazası meydana geldi.

Cennet Bülbül, otomobil ile evinin önünde yol kenarında durdu. Yanındaki kızı Zeynep Ela ve oğlu Sami Poyraz (8), otomobilden indi.

Bu sırada Zeynep Ela, bir anda yola fırlayınca işçilerin bulunduğu servis minibüsünün altında kaldı. Zeynep Ela, kaza yerinde hayatını kaybetti.

Koşarak kızının başına giden Cennet Bülbül, gözyaşlarına boğuldu. Cennet Bülbül’ün, kızının başında feryat etmesi yürek yaktı. Zeynep Ela’nın cesedi, yapılan incelemenin ardından Ankara Adli Tıp Kurumu’na kaldırılırken, minibüs sürücüsü gözaltına alındı.

TABUTUN BAŞINDA BAYGINLIK GEÇİRDİ

Adli Tıp Kurumu’nda otopsi işlemlerinin ardından Zeynep Ela Bülbül’ün cenazesi, aileye teslim edildi. Zeynep Ela için Sincan ilçesindeki Cimşit Camisi’nde cenaze namazı kılındı. Cenazede eşi ile birlikte taziyeleri kabul eden Cennet Bülbül, güçlükle ayakta durabildi.

Kızının tabutuna sarılarak gözyaşı döken Cennet Bülbül, “Koynumda büyüttüm evladımı” diyerek, feryat etti. Cennet Bülbül, zaman zaman tabutun başında baygınlık geçirdi. Zeynep Ela’nın babaannesi de tabuta sarılarak, “Canımdan can gitti” diyerek, ağladı.

Zeynep Ela Bülbül’ün cenazesi, öğle kılınan cenaze namazının ardından Cimşit Mezarlığında toprağa verildi. (DHA)

Yazar Hakkında

Yorum Yap