1. Ana Sayfa
  2. Gündem

AK Partili Dağ’dan Eda Ece açıklaması: Zehirli bir aklın tezahürü

AK Partili Dağ’dan Eda Ece açıklaması: Zehirli bir aklın tezahürü
0

Katıldığı ödül merasiminde Eda Ece’nin depremzedelerle ilgili kelamları büyük reaksiyon çekti. Eda Ece konuşmasında zelzele bölgesinde Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde çıkan sonuca değinerek “Deprem bölgesine yaptığımız her şeyi onlar öbürleri yapıyor sandı, sandıktan onu anladık” dedi.

Eda Ece’nin çok konuşulan kelamlarına AK Parti Genel Lider Yardımcısı Hamza Dağ’dan reaksiyon geldi.

Hamza Dağ’ın açıklamaları şöyle:

Bir formda ünlenmiş ve şahsi kalitesini toplumsal medya hesaplarındaki takipçi sayısıyla muadil gören şahısların yaptığı birtakım açıklamalar, maalesef bilinçaltlarında topluma nasıl baktıklarını ortaya çıkarmaya devam ediyor.

“Deprem bölgesine biz yardım ettik fakat sandıktan çıkan sonuca nazaran anlıyoruz ki onlar diğerleri yardım etti sanmışlar” minvalinde yapılan düzeysiz ve nefret art planlı açıklama, zehirli bir aklın tezahürüdür.

Şehirler yıkılmış, yürekler parçalanmış ve göz pınarları kurumuşken verilen çabayı görmezden gelmek, milletin kederini ve talebini bilmeden “Benim üzere oy versin” beklentisiyle yardım etmek; zihninde milleti “Satılık” görmektir.

“Satılık” olan, eline ödül tutuşturulunca ne yapacağını şaşırıp millete saldıranların “Oyunculuğudur”.

Sonucu kabullenin, zehir memba zihninizi ve birebir zehri saçan lisanınızı milletimizden uzak tutun. Devletimiz her bir kurumuyla yaraları sarmaya, ihya ve inşa sürecini yürütmeye devam ediyor. Siz gölge etmeyin öbür ihsan istemez.

Yazar Hakkında

Yorum Yap