1. Anasayfa
  2. Gündem

AK Parti Eskişehir milletvekilleri mazbatalarını aldı

AK Parti Eskişehir milletvekilleri mazbatalarını aldı
0

14 Mayıs’ta yapılan 28. Devir Milletvekili Seçimleri sonucu Eskişehir’den AK Parti milletvekili olarak seçilen Güç ve Natürel Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez ile Prof. Dr. Ayşen Gürcan, Eskişehir Adalet Sarayı’nda gerçekleşen 28. Periyot Eskişehir Milletvekili Mazbata Merasimi ile mazbatalarını aldı. Mazbata merasiminin akabinde açıklama yapan AK Parti Eskişehir Milletvekili Güç ve Alışılmış Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, “Seçimin inançlı bir halde gerçekleştirilmesi için misyon alan arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

“HEM KENTİMİZE HEM DE MEMLEKETİMİZE HİZMET EDECEĞİZ”

Mazbata merasiminin akabinde yaptığı açıklama ile hem Eskişehir’e hem de ülkemize hizmet etmeye devam edeceklerinin altını çizen Bakan Dönmez, “Bildiğiniz üzere 14 Mayıs’ta milletvekili genel seçimleri de tamamlanmış oldu. Biraz evvel vilayet seçim heyeti tarafından mazbatalarımızı aldık, Eskişehir milletvekili olarak. Bundan sonra inşallah hem kentimize hem de memleketimize hizmet edeceğiz. Bir sorumluluğumuz daha olmuş oldu. Bu vesileyle seçimin inançlı bir halde gerçekleştirilmesi için vazife alan başta vilayet seçim şurasına, ilçe seçim konseylerindeki hâkim arkadaşlarımıza, misyonlu arkadaşlarımıza, sandıklarımızda vazife alan sandık heyeti lider ve üyelerine, siyasi partilerin çok kıymetli müşahitlerine teşekkür ediyoruz. İnançlı bir halde yapıldı. Lakin biliyorsunuz artık Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci tipi var. İnşallah bu pazarda Cumhurbaşkanımızı seçeceğiz. Eskişehir’de sükûnet içerisinde, huzur içerisinde, barış içerisinde bir kampanya yürütüldü. Seçim günü de çabucak hemen kayda bedel bir olaya rastlanmadı. O açıdan ben bir sefer daha hemşerilerimize de, tüm siyasi partilerimize de teşekkür ediyorum” diye konuştu.

“ESKİŞEHİR’E HİZMET ETMEYİ VAZİFE BİLDİK”

Seçimlerde oy veren vatandaşlara teşekkürlerini ileten AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Ayşen Gürcan, şu sözleri kullandı:

“Eskişehir vekili olarak mazbatamızı aldık. 28’inci devir milletvekili olarak Eskişehir’e hizmet etmeyi misyon bildik. Rabbim utandırmasın. Güzel işler yapmayı nasip etsin. Ben de bu seçimin gerçekleşmesinde öncelikle partimin başkanlığı ve teşkilatıma teşekkür ediyorum. Oy veren Eskişehirli halkımıza teşekkür ediyorum. İnşallah hoş işler yapacağız.”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir