1. Anasayfa
  2. Gündem

3 çocuk annesi kadını cadde ortasında vurdu! Yeni detaylar ortaya çıktı

3 çocuk annesi kadını cadde ortasında vurdu! Yeni detaylar ortaya çıktı
0

Olay, 24 Mayıs Çarşamba günü saat 11.30 sıralarında Hoşlar Mahallesi Bağdat Caddesi’nde meydana geldi. 3 çocuk annesi ve 2 torun sahibi D.K. (45) isimli bayan, cadde üzerinde karşılaştığı E.Ö. tarafından tabanca ile vuruldu.

4 el ateş edilen D.K. kanlar içinde kaldı. Ağır yaralanan D.K., sıhhat takımlarının birinci müdahalesinin akabinde hastaneye kaldırıldı. Olayın akabinde kaçtığı orta sokakta yakalanan kuşkulu ise emniyetteki süreçlerinin akabinde sevk edildiği adliyede tutuklandı. Ağır yaralanan D.K.’nın sıhhat durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.

Olaya ait yeni ayrıntılara ulaşıldı. Teze nazaran, D.K.’nın bir mağazadan mobilya aldığı, E.Ö.’nün de mağaza vazifelisi olarak D.K.’nın meskenine geldiği, aldığı mobilyaları kurduğu ve bu sebeple ikilinin tanıştığı öğrenildi. Sohbet sırasında D.K.’nın oğlunun iş aradığını öğrenen E.Ö.’nün bir mühlet sonra D.K.’yı aradığı ve oğluna yurt dışında iş bulduğunu söylediği, bunun için bir ölçü dolar istediği, D.K.’nın ise E.Ö.’ye güvenmediği için parayı vermediği bildirildi. İkili ortasında hasımlık başladığı, E.Ö.’nün bu olaydan sonra çeşitli vakitlerde D.K. ile çocuklarını tehdit etmeye başladığı, D.K.’nın ise E.Ö. hakkında şikayetçi olduğu öğrenildi. E.Ö.’nün D.K.’yı saplantılı biçimde rahatsız ettiği, onunla birlikte olması için tehdit ettiği, fotoğraflarını müsaadesiz kullanarak onun ismine çeşitli toplumsal medya hesapları açtığı, bu açılan hesaplarda birileriyle konuştuğu ve D.K.’nın numarasını tanımadığı şahıslara verdiği tez edildi. 3 çocuk annesi ve 2 torun sahibi D.K.’nın eşinin ise yaklaşık 5 yıl evvel vefat ettiği bildirildi.

 

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir