1. Anasayfa
  2. Gündem

18 aylık Gülce hayatını kaybetti! Kızının montunu bir an olsun bırakmadı

18 aylık Gülce hayatını kaybetti! Kızının montunu bir an olsun bırakmadı
0

Kars’ta misyon yapan Manisalı Mustafa-Esma Ceylan çiftinin 18 aylık bebekleri Gülce Yıldız Ceylan, dün konutta bir anda rahatsızlandı. Ailesinin fark etmesi üzerine minik Gülce, çabucak Kars Kafkas Üniversitesi Sıhhat Araştırma ve Uygulama Hastanesi acil servisine kaldırıldı. Burada yapılan muayenede minik Gülce’nin mide artığının akciğerine kaçtığı tespit edildi. Birinci müdahalenin akabinde ağır bakıma alınan minik Gülce, hekimlerin gayretlerine karşın kurtarılamadı.

Manisa’da toprağa verildi

Eski İlçe Ulusal Eğitim Şube Müdürü ve Alaşehir eski MHP İlçe Lideri Akif Ceylan’ın da torunu olan Gülce Yıldız’ın cenazesi, memleketi Manisa’nın Alaşehir ilçesine getirildi. Pazar Mescidi’nde kılınan cenaze namazında gözyaşları sel oldu. Anne Esma Ceylan’ın zahmetle ayakta durduğu görülürken, bir an olsun elinden bırakmadığı kızının montuna sarılarak gözyaşı dökmesi yürekleri dağladı.

İkindi namazının akabinde kılınan cenaze namazı sonrası minik Gülce Yıldız, yeni mezarlıkta toprağa verildi. Cenaze namazına Ceylan Ailesi’nin yakınlarının yanı sıra Alaşehir Belediye Lideri Ahmet Öküzcüoğlu da katıldı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir