1. Anasayfa
  2. Gündem

15 kişinin saldırısına uğradı! ‘Kafamda 3 yarık var, resmen öldüresiye vurdular’

15 kişinin saldırısına uğradı! ‘Kafamda 3 yarık var, resmen öldüresiye vurdular’
0

Olay, dün saat 21.30 sıralarında, Devrek ilçesi Eski Mahalle Alparslan Sokak’ta meydana geldi. Teze nazaran, Sercan Camcı ve arkadaşları ile kalabalık bir küme ortasında, geçen hafta, tartışma yaşandı. Dün akşam ise Sercan Camcı’ya rastlayan yaklaşık 15 kişilik küme, sokak ortasında saldırdı.

Aldığı darbelerle düşen Camcı’nın, yerde tekme ve yumruklarla darbedildiği anlar, etraftaki bir kişi tarafından cep telefonuyla kaydedildi. İhbar üzerine, bölgeye polis grupları sevk edilince, hengame sona erdi. Gruplar, olaya karıştığı öne sürülen E.H., Y.E.G. ve M.D.’yi gözaltına aldı, öteki şüphelilerin yakalanması için ise çalışmalar sürüyor.

‘ADALET İSTİYORUM’

Olayda yaralanan Sercan Camcı ise tedavisinin akabinde taburcu edildi. Kendisini darbedenlerle ortalarında hasımlık olduğunu anlatan Camcı, “Grup ile arkadaşlarımız ortasında arbede olmuş. Yanlarına gidip olayı kapatmak istedik lakin daha sonra, seçim günü bizim çocukları dövmeye çalışmışlar. Arbede etmişler. Olayı kapatıp ‘gidin’ dedik. Dün akşam da kutlamalara davul çalmaya gidiyorduk. Karşılaşınca kovalamaya başladılar, ben de kaçmaya başladım lakin yakaladılar. Bana direkt vurdular, yere düştüm. Ondan sonra tekme, yumruk, tokat ve küfrederek saldırdılar. Ben yerdeyken başımı muhafazaya çalışıyordum, birinin bana ağır bir şey attığını hissettim. Taş attıklarını bilmiyordum. Başımda 3 tane yarık var. Sonra sopayla karnıma vurdular. Resmen öldüresiye vurdular. Hiçbir cürmüm yokken dövdüler. Devletimizden adalet istiyorum” diye konuştu.

 

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir