1. Ana Sayfa
  2. Gündem

13 yaşındaki Furkan’ın acı sonu! Görüntüler ortaya çıktı

13 yaşındaki Furkan’ın acı sonu! Görüntüler ortaya çıktı
0

Kaza, 1 Haziran Günü Kahramankazan ilçesi Kayı Mahallesi Ahi Evran Caddesi’nde meydana gelmişti. Tezlere nazaran, 17 yaşındaki A.A.’nın direksiyon hakimiyetini kaybettiği 06 FG 3650 plakalı araba, yol kenarındaki beton elektrik direğine çarpmıştı. Etraftakilerin ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda sıhhat, polis, itfaiye ve elektrik bakım elemanları sevk edilmişti.

Kazada 13 yaşındaki Furkan Davet Özer hayatını kaybederken, şoför A.A. ile arabada bulunan 15 yaşındaki M.S. ve şoförün 2 yaşındaki kız kardeşi A.A sıkıştığı yerden kurtarılarak hastaneye götürülmüştü. Yaralılar tedavilerinin akabinde taburcu olurken, Şehit Ümit Güder Ortaokulu 8. sınıf öğrencisi Furkan Davet Özer’in cenazesi ise Kahramankazan’da toprağa verilmişti. Kazanın imajları ortaya çıktı.

SÜRÜCÜNÜN EHLİYETİNİN OLMADIĞI ÖĞRENİLDİ

Öte yandan, aracı kullanan A.A.’nın ehliyetinin olmadığı öğrenildi. A.A.’nın konutta yalnız bırakmamak için 2 yaşındaki kız kardeşini de alarak iki arkadaşı ile birlikte babasından müsaadesiz aldığı arabayla gezintiye çıktığı öğrenildi.

Yazar Hakkında

Yorum Yap