1. Anasayfa
  2. Ekonomi

Etiket savaşlarında ikinci perde. Bu kez Kılıçdaroğlu, İmamoğlu ve Yavaş var: Bu fiyatları biz düşürürüz

Etiket savaşlarında ikinci perde. "Pahalı mı geldi? Erdoğan yüzünden" etiketlerinden sonra bu kez üzerinde Kılıçdaroğlu, İmamoğlu ve Yavaş'ın bulunduğu yeni etiketler marketlere yapıştırıldı: Bu fiyatları biz düşürürüz!

Etiket savaşlarında ikinci perde. Bu kez Kılıçdaroğlu, İmamoğlu ve Yavaş var: Bu fiyatları biz düşürürüz
0

Geçtiğimiz günlerde “Pahalı mı geldi? Erdoğan yüzünden” etiketleri marketlerde yerini almıştı. Etiketleri tasarlayan Mahir Koyuncu gözaltına alınmış ve çıkarıldığı mahkeme tarafından serbest bırakılmıştı.

Etiket savaşlarında ikinci perde başladı. Grafik Tasarımcı Metin Akkoyun’un “Ekonominin sorumlusu benim” diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yaşanan hayat pahalılığından sorumlu olduğuna dair çıkartmalar hazırlaması nedeniyle gözaltına alınıp serbest bırakılmasının ardından yeni çıkartmalar hazırlandı.

Bazı marketlerdeki ürün raflarında yeni etiketler görüldü. Bu kez etiketlerin üzerinde Cumhurbaşkanı Erdoğan yerine Millet İttifakı adayı Kemal Kılıçdaroğlu vardı. “Bu fiyatları Biz düşürürüz” yazılı etiketlerde Kılıçdaroğlu’nun fotoğrafının yanında İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve ABB Başkanı Mansur Yavaş da vardı.

Çıkartmaların üzerinde, “Bu fiyatları biz düşürürüz” ifadeleri yer aldı. Etiketlerin fotoğrafları Twitter’da hemen gündem oldu.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir